Distribuce a podpora zdravotnických počítačových programůKontakt

Tomšů Software s.r.o.
U Nemocnice 380/III
377 01 Jindřichův Hradec
tel/fax: 384 323 125
mob.tel.: 602 483 413
info@cenikylekaru.cz
info@tomsusoftware.cz
www.cenikylekaru.cz
www.tomsusoftware.cz


O projektu

Právě se nacházíte v sekci pro lékaře.

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

tento internetový portál vznikl jako reakce na novelu zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění, která poskytovatelům zdravotní péče zavádí od 1. 1. 2012 povinnost zveřejnit svůj ceník ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb na internetu.
Kromě ceníku nadstandardích zdravotních služeb, daných zákonem, si lékaři mohou na našich stránkách zveřejnit i ceník ostatních služeb, hrazených pacienty (např. vstupní/výstupní prohlídky, prohlídky pro účely řidičského průkazu, zbrojního průkazu apod.).

Provozovatelem portálu je firma Tomšů Software s.r.o., která se již dlouhá léta pohybuje na trhu software pro zdravotnictví a má s ním bohaté zkušenosti. Její profil naleznete na www.tomsusoftware.cz.   

Portál má dvě sekce – pacientskou a lékařskou. V pacientské části lze zadáním jména lékaře nebo zdravotnického zařízení vyhledat a zobrazit ceník hledaného lékaře. V lékařské sekci si lékaři mohou založit a následně průběžně upravovat svůj profil a ceník, nebo zažádat o zaslání nového hesla v případě jeho ztráty.

Jak na to?
Vložení profilu lékaře a jeho ceníku můžete provést dvěma způsoby:

1. Sami vyplněním elektronického formuláře, který naleznete zde. Zavedení profilu i ceníku tímto způsobem je zcela zdarma. Kdykoliv budete mít možnost se přes Vaše heslo do Vašeho profilu přihlásit a provést jakékoliv změny jak v profilu, tak i v ceníku, a to opět zdarma.

2. Váš profil si můžete nechat zavést správcem portálu. Pro tento účel si, prosím, stáhněte vstupní formulář ve formátu programu Word, vyplňte a zašlete na e-mailovou adresu info (zavináč) cenikylekaru.cz, případně poštou na níže uvedenou adresu. Formulář naleznete zde: formát .doc, formát .pdf. Zavedení samotného profilu tímto způsobem je zdarma, zpracování a vložení ceníku je zpoplatněno částkou 200,- Kč + DPH. Provedení změny Vašeho ceníku v budoucnu prostřednictvím správce portálu bude zpoplatněno částkou 200,- Kč + DPH.

Za zveřejnění Vašeho ceníku na portálu Vám bude účtována částka 100,- Kč / měsíc + DPH. Jakmile si na portálu zavedete Váš ceník a jakmile ten bude zveřejněn, bude Vám na Vaši e-mailovou adresu zaslána zálohová faktura. Po jejím uhrazení obdržíte daňový doklad. Fakturace bude provedena na období jednoho roku od prvního zveřejnění Vašeho ceníku a po uplynutí této doby Vám bude automaticky zaslána zálohová faktura na další rok. Pokud se rozhodnete ukončit vystavení Vašeho ceníku na našem portálu, zálohovou fakturu již neuhradíte. Pokud se rozhodnete z vlastní vůle ukončit vystavení Vašeho ceníku před vypršením předplacené doby, můžete si Váš profil buď sami zrušit, nebo o to požádat správce portálu. Zrušení profilu je zdarma.

Pro informování pacientů o tom, na jaké adrese naleznou Váš ceník, obdržíte zdarma samolepku (dle potřeby i více), kterou si můžete vylepit na vhodném místě ve Vašem zdravotnickém zařízení.

Věříme, že Vám náš portál pomůže snadno a rychle se vypořádat s novou zákonnou úpravou a stane se oblíbeným jak ze strany lékařů, tak i pacientů.


Hlavní menu

  • O projektu
  • Přihlášení
  • Nová registrace lékaře
  • Ke stažení
  • Kontakt