Distribuce a podpora zdravotnických počítačových programůKontakt

Tomšů Software s.r.o.
U Nemocnice 380/III
377 01 Jindřichův Hradec
tel/fax: 384 323 125
mob.tel.: 602 483 413
info@cenikylekaru.cz
info@tomsusoftware.cz
www.cenikylekaru.cz
www.tomsusoftware.cz


O projektu

Právě se nacházíte v sekci pro pacienty.

Vážení pacienti,
tento internetový portál vznikl jako reakce na novelu zákona č. 48/1997 Sb. o veřejném zdravotním pojištění, která poskytovatelům zdravotní péče zavádí od 1. 1. 2012 povinnost zveřejnit svůj ceník ekonomicky náročnějších variant zdravotních služeb na internetu.

Provozovatelem portálu je firma Tomšů Software s.r.o., která se již dlouhá léta pohybuje na trhu software pro zdravotnictví a má s ním bohaté zkušenosti. Její profil naleznete na www.tomsusoftware.cz.  

Portál má dvě sekce – pacientskou a lékařskou. V pacientské části lze zadáním jména lékaře nebo zdravotnického zařízení vyhledat a zobrazit ceník hledaného lékaře. V lékařské sekci si lékaři mohou založit a následně průběžně upravovat svůj profil a ceník, nebo zažádat o zaslání nového hesla v případě jeho ztráty. 

Kromě ceníku nadstandardních zdravotních služeb, daných zákonem, si lékaři mohou na našich stránkách zveřejnit i ceník ostatních služeb, hrazených pacienty (např. vstupní/výstupní prohlídky, prohlídky pro účely řidičského průkazu, zbrojního průkazu apod.). 

Věříme, že Vám náš portál pomůže snadno a rychle vyhledat ceník Vašeho lékaře  a že se stane oblíbeným informačním kanálem pro lékaře i pacienty.


Hlavní menu

  • O projektu
  • Vyhledat ceník
  • Ke stažení
  • Kontakt